HB pack – Výroba bublinkové fólie

PRODUCTION

Výroba bublinkové folie

Bublinková folie

Naším hlavním zaměřením je výroba bublinkové folie – standardní (průměr 10mm), větší L (průměr 15mm) a XL (průměr 30mm). Bublinková fólie z polyethylenu spolehlivě ochrání vůči nárazům a otřesům Vaše předměty či zboží při manipulaci a přepravě. Optimální ochrana také proti znečištění a vlhkosti. Bublinkovou fólii lze snadno recyklovat a je lehká.

 • základní 2vrstvá bublinková fólie od šíře 20-200cm, tloušťce 25-270mikronů, návinu 10-400m
 • základní 3vrstvá bublinková fólie od šíře 20-200cm, tloušťce 50-270mikronů, návinu 10-300m
 • základní 5vrstvá bublinková fólie od šíře 50-200cm, tloušťce 100-270mikronů , návinu 10-200m
 • speciální bublinkové fólie s laminací od šíře 20-200cm, tloušťce 40-200mikronů, návinu 10-200m
 • fólie vyrábíme i v různých barevných provedeních či s možností perforace (díky perforaci od sebe jednotlivé části bublinkové folie snadno a přesně oddělíte, perforace rolí zvyšuje bezpečnost na pracovišti – jelikož nepotřebujete žádné řezné nástroje, tímto šetříte čas na balení až o 40% a až 30% materiálu)

 Naše speciality:

 • Elastická bublinková fólie – Jedná se o unikátní bublinkovou fólii vyvinutou v našem vývojovém centru. Vlastností této bublinkové fólie je její až trojnásobná průtažnost, minimalizovaný ZIP efekt a až 6-krát vyšší ochrana proti propíchnutí.Elastická
 • Antistatická bublinková fólie – Antistatická/ESD bublinková fólie zamezuje tvorbě elektrostatického náboje a je tak vhodná pro zabalení elektrostaticky citlivých dílů a zboží. Standardně dodáváme 1008_1010Ohm/sq.
 • Antikorozní bublinková fólie nasycená vypařovacími inhibitory koroze VCI (zkr. VCI – Volatile Corrosion Inhibitors) použitelná především pro ochranu kovových výrobků (železných kovů, slitin železa, hliníku a jeho slitin, zinku a barevný kovů) před korozí. Vhodná jak pro vnitrozemská tak pro zámořská balení, kde perfektně ochrání proti vlhkosti, neboť se z antikorozní bublinkové fólie uvolňují inhibitory, které se napojí na kovový povrch a tímto jej ochrání. V uzavřeném obalu vznikne ideální prostředí, které výrobek chrání minimálně po dobu 24 měsíců.
 • Potištěná bublinková folie – bublinkovou fólii lze POTISKNOUT různým značením dle potřeb – např. RECYKLAČNÍM znakem , různými názvy a značením, datumem, … atd. Umíme přímý tisk na bublinkovou fólii či laminaci složitějších barevných obrázků na bublinkovou folii.

Bublinková fólie laminovaná

Laminace poskytuje lepší ochranu balených předmětů, ideální k balení nebo prokládání objemných, těžších předmětů či věcí náchylných k poškození. Díky laminaci je možné vyhovět zvýšeným požadavkům či potřebám na jednotlivé vlastnosti jako je odolnost proti vlhku, recyklovatelnost či možnost opakovaného použití. Samozřejmostí jsou možnosti různého barevného provedení (červená, růžová, modrá, zelená, černá, bílá apod.) a potisk (nápisy, logo apod.)

 • Laminace papírem – vysoká pevnost, vhodná k balení a ochraně těžších předmětů a věcí, které jsou náchylné k poškození –například při stěhování nábytku, ale také křehkých věcí – skla, porcelánu, keramiky, elektrospotřebičů atd.
 • Laminace pěnovým polyetylenem – vhodná na balení např. lakovaných dílů, kovovýrobků, plastových výrobků a má i tepelně izolační vlastnosti.
 • Laminace netkanou textilií – vyniká vysokou pevností a je vhodná na balení dílů náchylných na poškrábání (např. lakované díly, sklo, porcelán, …)
 • Laminace HDPE fólií – mikrotenová fólie vhodná pro balení materiálu s větší možnosti průrazu a nutností kluznosti
 • Laminace hliníkovou fólií – vhodná jako izolace do podlah, střech či jako parotěsná fólie
 • Laminace PP fólií polypropylen – unikátní bublinková fólie z dílny našeho vývojového centra vhodná na ochranu extrémně ostrých částí, hrotů, hran nábytku atd. Je velice odolná proti průrazu, bočnímu i podélnému tahu (oproti klasické bublinkové fólii až 5x

 

Jsme přiraveni Vám pomoci

Kancelář výrobního závodu:

Heršpice 340
684 01 Slavkov u Brna
Průmysl. areál Nížkovice

Otevřeno

Kacelář: 7.00 - 16.00 hod
Sklad: 6:00 - 22.00 hod