O NÁS

HB pack – s kvalitou od roku 2015

Společnost HB pack s.r.o. byla založena v roce 2015 a během své existence se stala jednou z předních českých společností působících v oblasti výroby obalového materiálu. Naši předností je naše vývojové centrum, kde neustále zkoušíme a vyvíjíme nové směsi materiálu, vrstvení materiálu a různých laminací tak, abychom vždy splnili individuální potřeby našich klientů.

 

V naší společnosti pracují odborníci v oblasti obalových materiálů a díky tomu dokážeme nabídnout výrobní sortiment převyšující standardy v České republice. Disponujeme nejnovějšími technologiemi a technologickými postupy, které ve spojení s naším vývojovým centrem zaručují kvalitní výrobky šetrné k životnímu prostředí. 

I když jsme se z malé firmy rozrostli, stále si uchováváme rodinné prostředí a přátelskou atmosféru. Klademe velký důraz na spokojenost našich zaměstnanců, protože víme, že bez nich to nejde. 

Našim posláním je budování dlouhodobých a oboustranně výhodných vztahů se zákazníky a podpora a pomoc zákazníkům v řešení jejich potřeb ochránit svoje výrobky při přepravě.

Naší doménou je výroba bublinkové folie, hladké folie a stretch folie. Dodáváme kvalitní obalový materiál vhodný k širokému spektru použití pro vaši práci i domácnost.

Naší specialitou je bublinková folie o průměru 15mm, která má větší ochranné a výplňové parametry než běžná 10mm folie.
Dodáváme rovněž lepící pásky, pěnové folie a profily, papírové obaly, lepenky, kartonové proložky, a další balící materiál.

Obalový materiál rozvážíme nejen do celé ČR, ale také Slovenska, Rakouska a Německa.

 

Česká společnost

Neustálá inovace a vývoj

Zajištěná společnost

Dlouhodobý růst

Významní zákazníci

Zahraniční obchod

Rychlost

Vstřícnost

Spolehlivost

V roce 2020 realizuje firma HB pack s.r.o. projekt s názvem „Pořízení nové technologie pro výrobu plastových obalových materiálů“, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Předmětem projektu je nákup nové technologie pro výrobu plastových obalových materiálů s cílem zvýšení konkurenceshopnosti, rozšíření výrobní kapacity a výrobkového sortimentu.“ 

V roce 2023 realizuje firma HB pack s.r.o. projekt s názvem „Snížení energetické náročnosti budovy HB pack s.r.o.“ pod registračním číslem CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0002985. Jedná se o investici Národního plánu obnovy – komponenta 2.3 Přechod na čistší zdroje energie. Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny, který řeší snížení energetické náročnosti firmy. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.

V roce 2023 realizuje firma HB pack s.r.o. rovněž projekt s názvem „Snížení energetické náročnosti technologie“, který je spolufinancován Evropskou unií. Předmětem projektu je realizace energetických úspor v procesu likvidace plastového odpadu, který vzniká při výrobě našich obalových materiálů. Energetických úspor bude dosaženo výměnou starší výrobní technologie za energeticky efektivnější aglomerační linku pod registračním číslem projektu: CZ.01.04.01/01/22_006/0000265.

Zaměstnanců

Roků zkušenosti

Spokojených klientů

Jsme přiraveni Vám pomoci

Kancelář výrobního závodu:

Heršpice 340
684 01 Slavkov u Brna
Průmysl. areál Nížkovice

Otevřeno

Kacelář: 7.00 - 16.00 hod
Sklad: 6:00 - 22.00 hod