Potkejte se snámi

KONTAKTY

Seznamte se s našim týmem

Jsme přední výrobce obalových materiálu. Našim klientům pomáháme analyzovat potřeby pro obalový materiál, výrabět potřebné produkty a zpětně kontrolovat zavedení obalového materiálu ve výrobě.

Našimi přednostmi jsou kvalifikovaní odborníci, zázemí stabilní společnosti, vlastní vývoj a výzkum.

U nás se setkáte s příjemnou a přátelskou komunikací, ochotou naslouchat a vyřešit Vaše potřeby.

Inovace

Odbornost

Přátelské prostředí

Individuální rozvoj

Nadstandardní pracovní podmínky

Vedení společnosti

Jednatel a spoluzakladatel

Ochota naslouchat zákazníkovi a vyhovět požadavkům klienta. To je Honzovým motto.

Jan Prchal

Jednatel společnosti

Jednatel a spoluzakladatel

Srdcem i duší žije ve výrobě. Implementace nových procesů je Broňkovým posláním.

Ing. Broněk Holoubek

Jednatel společnosti

Kancelář

Precizně vede oddělení fakturace a oddělení nákupu. Jedná s novými i současnými dodavateli za účelem navázání dobrých obchodních vztahů, pořádá výběrová řízení, hodnotí dodavatele a vyjednává rámcové smlouvy.

BOHDANA

Fakturace a vedoucí nákupu

Honza je hlavním pilířem naší společnosti a její výroby. Jednoduše, hladce, efektivně a vyrobeno na minuty přesně. To jsou Honzovy denní úkoly a výzvy. Nunto dodat, že je Honza zvládá bravurně.

HONZA

Dispečer a plánování výroby

Martina je v naší firmě nepostradatelnou součástí. Jejím mottem je „nic není problém jen drobná překážka“, proto vždy najde uspokojivé řešení pro všechny. Je firemní vrbou a sluníčkem.

MARTINA

Personalistka a administrativa

Preciznost je Nadina silná stránka, díky které je každý klient v dobrých rukou. Naďa je přátelská osoba otevřená jakémukoli jednání. Přijímá objednávky, zpracovává nabídky. Spolupracuje napříč odděleními společnosti

NAĎA

Referent nákupu a prodeje

Výroba

Implementace nových výrobních  procesů a globální optimalizace výroby, motivace zaměstnanců je pro Marka výzvou i hračkou v jednom.

Marek

Mistr výroby

Zvýšení produktivityzkrácení průběžné doby, zlepšení služeb, větší flexibillita provozu. To jsou úkoly Marka, které zvládá na jedničku.

MAREK

Mistr výroby

Porozumění technologii a strojařině jsou Petrovým koníčkem. Efektivní příprava a údržba strojů a jejich nástrojů je pro Petra záležitostí osobní cti.

PETR

Mistr výroby

„Máš náladu špatnou? Běž za naší Janou.“ Jana je vždy usměvavá a pokud máte špatnou náladu, vždy má po ruce ten správný vtip. Je tahoun, který vede ostatní když je potřeba máknout.

JANA

Operátorka sáčkovačky

Řidiči

Mistr volantu a nakažlivě pozitivní Martin. Včas, rychle a s úsměvem na rtu. Martinovi není cizí žáden silný stroj, ať se jedná o motorku, či kamion. Martin dorazí se zásilkou včas a bezpečně.

MARTIN

Řidič

Jsme přiraveni Vám pomoci

Kancelář výrobního závodu:

Heršpice 340
684 01 Slavkov u Brna
Průmysl. areál Nížkovice

Otevřeno

Kacelář: 7.00 - 16.00 hod
Sklad: 6:00 - 22.00 hod